Jak to vše začalo…

Jak to vše začalo...

„Je to boží! Konečně mám web a bylo to tak snadné a rychlé!“ napsala mi moje klientka, která právě otevřela svůj nový web.

Dlouho ji trápilo, že nemá kam odkázat své potenciální klienty a lidi na doporučení. Ale vytvořit web bylo spíše velkým strašákem, který se každou chvíli odněkud vynořil. Co napsat na vizitky? Kde sdílet reference? Kam odkázat zákazníky, kteří si rádi nejdříve něco přečtou?

Sama si na tvorbu webu netroufala vůbec a web na míru by ji vyšel i na několik desítek tisíc korun a to si nemohla dovolit a přišlo ji to zbytečné. Od kamaráda za slušnou cenu se ničeho nedočkala, jen strávila týdny uháněním a bez výsledku.

Zkusila nějaké programy slibující jednoduchou tvorbu, ale vždy to na něčem ztroskotalo. Technická podpora jen v angličtině, první ceny nízké, ale jakékoliv další obnovení za několikanásobně vyšší ceny. Jednou ji stránky smazali úplně. Neměla už prostor a energii zkoušet další možnosti a tak to dočasně vzdala.

Kostlivec v online skříni

Naštěstí pak nás „náhoda“ svedla dohromady. Když jsem se zajímala o její podnikání a že bych se mrkla na její stránky, tak jen mávla rukou, že to je hrozný „kostlivec ve skříni“ a že je nemá funkční. Mně zasvítila očička, protože webovky tvořím už od svých 14 let a je to moje velká vášeň. Výsledek už znáte ze začátku tohoto příběhu.

Od roku 2002 se zajímám o tvorbu webových stránek. Začínala jsem je psát v surovém HTML kódu a postupně se seznamovala i s dalšími způsoby, ale dlouho mi nic nevyřešilo vše tak, jako napsat si to sama. A já se nespokojím s polovičatým řešením.

Postupem času začalo být HTML zastaralé, resp. přišly nové a efektivnější způsoby jako javascript a PHP. Vše jsem zkoušela, ale nebylo to ono. Pak jsem už delší dobu slýchala o redakčních systémech typu WordPress. Upřímně už se mi nechtělo učit další „programovací jazyk“, tak jsem se tomu bránila. Jenže jaká chyba! Vůbec o programovací jazyk nejde! Když jsem se před dvěma lety konečně rozhodla i tohle (pro mě) tajemství prolomit, byla jsem mile překvapená, kolik možností a jak snadno lze vše udělat.

Dobře, snadné je to pro mě po mnoha letech psaní kódu a obecném přehledu z technické univerzity. Stačí ale, že já...

... miluju technické tvoření a vy máte skvělý obsah.
Dohromady pak stvoříme dokonalé webovky!

Ze kterých budete mít radost, skvělou online prezentaci, které vám dodají důvěryhodnosti a profesionality pro vaše nové klienty. Protože kdo není online, jako by nebyl.

 

Vím, že pro laika není snadné si představit, co dělat, kdybych mu řekla „připrav si obsah a strukturu a technické věci obstarám já“. Začne zmatek a plno dotazů: Co to má znamenat? Jakou strukturu? Chci, aby to dobře vypadalo a lidi mi volali a co mám já vymýšlet??

Proto jsem připravila tohoto Průvodce tvorbou obsahu webu, díky kterému krok za krokem nahlédnete pod pokličku tvoření webu, inspirujete se ukázkami, uděláte si představu, co byste chtěli, přesně podle návodu napíšete strukturu a nakonec i obsah svého webu. Celý web je pak autentický, na rozdíl od uměle napsaných marketingových textů cizích lidí. Prostě je váš!

Součástí e-booku je také kompletní návod, jak si webovky vytvořit i po technické stránce: registrace domény a hostingu u Wedosu, instalace WordPressu a aktivace šablony zdarma, ve které už máte vše přednastavené. A další bonusy 🙂

A pokud na technickou část nemáte odvahu nebo čas, můžete využít slevy na mé služby.

Buď profi a měj svůj web!

 

Kam můžete pokračovat?

Začtěte se na blogu

Propojme se

Přečtěte si ZDARMA

Okoukněte nový e-book