Už vás nebaví pořád uhánět ajťáka, ať vám něco opraví na webu?

Chcete si svůj web aktualizovat sami a snadno?

A to vše za pár korun?

Znám jednoduchý a dostupný způsob, jak webového kostlivce navždy zpacifikovat

Chci se s vámi podělit o své know-how, a proto jsem sepsala e-book

Průvodce tvorbou obsahu webu

Nové webovky v pohodě a za pár stokorun s akčním plánem už za 3 týdny

Díky tomuto Průvodci…

získáte vizi, co vše na svém webu můžete mít, a díky bonusovému testíku vyhodnotíte, co je pro vás opravdu relevantní a důležité

zdoláte technické nezbytnosti – krok za krokem projdeme registraci domény a hostingu u Wedosu a instalaci WordPressu

uvítáte nové zákazníky v sexy moderním designu, který vytvoříme pomocí šablony zdarma (vhodné i pro mobilní zobrazení)

prohloubíte důvěru ve vás jako profíka v oboru, protože mít přitažlivý web znamená: Jsem tu a myslím svůj byznys vážně!

Jsem online podnikatelka a miluju tvoření webovek.

Podporuji malé podnikatele, aby za rozumnou cenu měli krásnou online výlohu.

Spravuji několik svých online projektů a žádný z nich mě nestojí víc jak 500 Kč ročně. A naučím to i vás.

 

# Inspiring Zouz

Co se díky e-booku naučíte a vytvoříte?

Přestanete mít pochyby

... zda web opravdu potřebujete. Potřebujete. A hned v první kapitole zjistíte 13 důvodů PROČ.

Upřesníte si, co je pro váš web to nej

Zjistíte, co vše na svém webu můžete mít, a díky bonusovému testíku snadno vyhodnotíte, co je pro vás opravdu relevantní a důležité.

Získáte vizi

jak vaše webovky budou celkově vypadat. Projdeme několik základních typů a opět díky testíku zjistíte, který je ten pravý pro vás.

Osvojíte si technikálie

Pletou se vám pojmy doména a hosting? A co je to ten redakční systém? U slov instalace šablony už jdou na vás mrákoty? Tohle vše stručně a laicky vysvětlím a vy pochopíte!

Zmáknete to snadno

Bonusové pracovní listy vám pomohou snadno a přehledně vytvořit obsah vašeho nového jedinečného webu.

Zvládnete to sami

... díky krok za krokem návodu. S trochou trpělivosti máte webovky za 3 týdny online. Nechce se vám do toho? Nevadí. Věnujte se svému podnikání a nechte to na mně. Využít můžete exkluzivní slevu na mé služby.

Kolik to stojí?

Cena tohoto e-booku je 490 Kč. Díky informacím, které v něm najdete, zvládnete připravit a dotáhnout do konce své nové webovky už za 3 týdny a s minimálními náklady na zřízení a údržbu.

Spravuji několik online projektů a žádný mě nestojí víc než 500 Kč ročně. Prošla jsem si už několika způsoby, jak mít kvalitní web, a stálo mě to spousty hodin zkoušení a pilování a také plno peněz za testování různých "levných a snadných" řešení.

Chci se s vámi podělit o ten nejefektivnější způsob, jaký jsem vyzkoušela a otestovala, abyste i vy mohli mít své jedinečné webovky za pár stokorun a naplno rozjet své podnikání.

Možná vás napadá...

Omrknu pár stránek a sepíšu si to sám. Ano, určitě se můžete inspirovat na různých stránkách a doporučuji to. V e-booku je však tento "slon" rozporcovaný a naservírvaný po jednotlivých krocích, abyste mohli přejít rovnou k akci a ušetřit si čas.

Nejsem moc technicky zdatná, má to pro mě smysl? Právě proto tento e-book vznikl! Aby pomohl lidem, kteří se v technických záležitostech moc necítí. Provedu vás jak přípravou podkladů pro web, tak i krok za krokem technickými nezbytnostmi. Pokud by to na vás opravdu bylo příliš, můžete využít exkluzivní slevy na mé služby a technikálie delegovat.

Webovky už mám, dozvím se něco nového? Osobně si myslím, že žádné webovky nejsou "hotové". Vždy je co vylepšovat, ladit, dodávat apod. Jak roste vaše podnikání, rostete vy a spolu s tím se chtějí měnit i vaše webovky. Proto věřím, že v e-booku najde inspiraci každý a nové poznatky může dát rovnou do praxe.

Vážně jsem se sekla a není to pro mě. Nevadí, i to se může stát. Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni, a pokud zjistíte do 14 dnů od zakoupení, že e-book není pro vás, bez otázek vám vrátím peníze.

 

Co o e-booku řekli první čtenáři?

caret-down caret-up caret-left caret-right

"Páni, tak tento e-book jsem měla mít před tím, než jsem začala tvořit svoje webovky! Ušetřil by mi spoustu času, nervů a peněz. V dnešní době nemít internetové stránky, jako by člověk nebyl! Já s těmi svými otálela dlouho, protože jsem nevěděla JAK NA NĚ. V e-booku: Průvodce tvorbou obsahu webu se dozvíte naprosto přesně, jak vytvořit svoje funkční stránky, i když nejste "ajťák", ale "blondýna" ;-). Zuzka vás povede za ruku (jako svoje dítě  :-D) a všechno srozumitelně vysvětlí na příkladech. Jestli chcete být "IN" a mít svoje krásný a funkční webovky, tak tento e-book je pro vás BIBLE, kterou ve své on-line knihovničce PROSTĚ MUSÍTE MÍT."

"Tvoření webu byla pro mě donedávna jedna obrovská španělská vesnice. A když říkám obrovská, představte si tu největší, jakou umíte ;).  Zuzčin e-book jsem tedy četla se strachem, že se v té vesnici už po několikáté ztratím. Ovšem hned při prvních stránkách, jsem zjistila, že mám v ruce skvělou, jednoduchou a velmi srozumitelnou mapu! Jsem totálně na větvi z toho, že mít svůj web může být tak jednoduché a za pár peněz... sama si teď platím dost drahou platformu, proto jsem do budoucna ráda, že mám takovýto poklad, jímž bezesporu Zuzčin e-book je. Vřele doporučuji všem, kteří touží po vlastních stránkách, ale ztrácí se ve všech těch pojmech a dojmech a bojí se do toho jít. Se Zuzkou je to fakt easy! Díky a gratuluji k tomuto dílu, které může pomoci mnoha lidem :). "

"Od tohoto eBooku jsem očekávala, že se dozvím spoustu důležitých a praktických informací. A ano, stalo se! Je nabytý vědomostmi a radami, které při svém podnikání stoprocentně využijete. Ať jste v naprostém začátku svého businessu nebo už máte něco rozjeto - vždy rádi sáhnete po tomto eBooku - stejně jako já. Vyladila jsem si své internetové stránky a doplnila tak, aby byly přehledné a obsahovaly vše, co chce zákazník najít. Během čtení se mi rojil jeden nápad za druhým, musela jsem si psát poznámky abych všechny ty skvělé myšlenky nezapomněla. Takže pokud jste dosud váhali, jestli vám tento eBook k něčemu bude - věřte že ano!! A pokud se i přesto všechno necítíte na to, že to sami zvládnete, autorka nabízí své služby při uskutečňování projektu vašich snů. Vřele doporučuji!"

K e-booku navíc získáte tyto bonusy

Bonus #1: Testík

Praktický testík, díky kterému rychle zjistíte, které jednotlivé stránky na svém webu chcete a na kterých začnete pracovat nejdříve. Ujasníte si také, jaký typ webu budete tvořit a vyberete. Součástí jsou také tipy, jak vybrat vhodný název webu (doména).

 

Bonus #2: Pracovní listy - jak sepsat obsah

Základní představu už máte a díky pracovním listům si během několika večerů napíšete i obsah jednotlivých stránek na webu. K tomu připravíte obrázky a podklady skvělého webu jsou na světě 🙂

 

Bonus #3: Technikálie svépomocí 

Možná se vám do technické stránky příprav vůbec nechce a využijete jiné možnosti, ale možná máte odvahu a chuť to zkusit sami. Pak jsem pro vás připravila přehled jednotlivých technických kroků, které je potřeba udělat, spolu s odkazy na videa s návody.

 

Bonus #4: Checklist a časový plán na 3 týdny

Není toho málo, že? Abyste na nic nezapomněli a mohli si odškrtávat splněné kroky, připravila jsem pr vás Checklist, kde je seznam všech potřebných kroků a navíc časový plán, jak tohl vše zvládnout po večerech za pouhé 3 týdny.

 

Bonus #5: Uzavřená skupina na Facebooku a moje osobní podpora

Získáváte exkluzivní vstup do uzavřené skupiny lidí, kteří se rozhodli udělat si pořádné webovky. Využijte bezpečné prostředí pro své dotazy, sdílení a získání zpětné vazby. Já nebo i další vám rádi poradí, lajknou nebo napíší svůj názor.

Bonus #6: Sleva na mé služby

Pokud jste se rozhodli pro zdolání technické části využít mých služeb, využijte promo kód a cenu e-booku vám odečtu.

 

"Mám své dvě webové stránky, proto jsem byla velmi zvědavá, jestli mi e-book něco přinese. A přinesl 🙂 Průvodce tvorbou obsahu webu doporučuji všem, kteří váhají, zda-li pro ně má vytvoření vlastní webové stránky smysl, i těm, kteří web již mají a nejsou si jistí tím, jestli v něm mají nastavené vše správně. E-book je plný užitečných odkazů a je to jeden z těch u kterých si jsem jistá, že se k nim budu vracet častěji, protože mi pokaždé přinese něco nového."

"Přínosný eBook pro každého, kdo tápe a neví jak zvládnout prvotní nápor informací při tvorbě webu. Jednoduché postupy, které zvládne podle návodů opravdu každý. Levné varianty jistě potěší většinu uživatelů. Všem doporučuji."

"Před přečtením a asi do poloviny e-booku jsem neměla velkou chuť si svůj web tvořit. Zlomovou informací pro mě je Online vizitka, o které jsem se dočetla ve třetí kapitole. E-book doporučuji všem, kdo potřebují být "postrčeni" k tvorbě vlastních stránek :)"
Barbora Marcová

Už se vidíte za 3 týdny?

Šťastní, že jste se pustili do akce, a hrdí na svůj nový web?

 

Pokud vám vnitřní hlas říká, že webovky potřebujete nebo ty aktuální stojí za oprášení, věřte své intuici. Nejtěžší je udělat první krok, tak seberte dovahu a pusťte se na cestu za svými skvělými webovkami právě teď kliknutím na červené tlačítko tady dole. Těším se na vaše úspěchy! Zuzi